Přírodovědný kroužek

Kdy: sudý pátek 13.45 - 15.00 (1x za 14 dní)

Třída: 6. - 9.

Vedoucí kroužku: Jana Záleská

Cena: 150Kč

Kroužek se schází jednou za 14 dní a jeho náplní je hlavně prohloubit a

rozšířit znalosti v přírodopisu a příprava na přírodovědné soutěže.

Náplň činnosti:

• seznamování s přírodou živou i neživou formou
  • pozorování,práce s mikroskopem,
  • seznamování s přírodovědnými klíči k určování organismů,
  • příprava na přírodovědné soutěže(„Biologická olympiáda –
  • kat. D, kat. C“, „Poznávání rostlin a živočichů“)

Počasí dnes:

22. 10. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Návštěvnost: