Chemický kroužek

Kdy: lichý pátek 13.45 - 15.00 (1x za 14 dní) - 9. tř.

Vedoucí kroužku: Jana Záleská

Cena: 150Kč

Kroužek se schází jednou za 14 dní a jeho náplní je hlavně prohloubit a

rozšířit znalosti v oblasti chemie a příprava na chemickou soutěž.

Náplň činnosti :

- procvičování základních laboratorních technik, práce se žákovskými chemickými soupravami pro semimikrotechniku, příprava na chemické soutěže –„Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR“ a „Chemická olympiáda“.

Počasí dnes:

30. 10. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Návštěvnost: