Adresa:

Budovatelů 284
533 13 Řečany nad Labem

1Mateřská škola je součástí právního subjektu Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice, jehož zřizovatelem je obec Řečany nad Labem.

Zajišťuje všestrannou péči o děti předškolního věku podle školního vzdělávacího programu „Usměj se a pojď si hrát, všechno kolem poznávat“, do kterého mohou rodiče kdykoliv nahlédnout v Mateřské škole.

2Pravidla pobytu v MŠ upravuje Školní řád MŠ Řečany nad Labem.

Zaměstnanci MŠ:

Vedoucí učitelka: Alena Vašicová

Učitelky 1. oddělení - Včeličky: Alena Vašicová, Radka Šoltová

Učitelky 2. oddělení - Berušky: Bc. Hana Hozáková, Mgr. Michaela Panchártková

Školní asistent: Kamila Tomešová

Asistent pedagoga: Veronika Sobotková

Provozní zaměstnanci:

Školnice: Blanka Kasalová

Vedoucí stravování: Vladimír Kalina

Vedoucí kuchyně: Věra Vaníčková

Kuchařka: Gabriela Čermáková Mazačová

Další obrázky naleznete ve fotogalerii autorem je TR-Foto Tomáš Řehák.