Logopedické chvilky

Mgr. J. Vohralíková : čtvrtek 6:40 - 7:40

Mgr. V. Danielová : úterý 7:00 - 7:40, 11:30 - 11:50

logopedie

Ve školním roce 2020 - 2021 bude dále pokračovat kroužek s  názvem Logopedické  chvilky. Kroužek je určen pro žáky z 1.,2. a 3. třídy. Zaměřuje se především na práci s dětmi mladšího školního věku, které mají problémy s komunikací nebo výslovností některých hlásek. Smyslem těchto logopedických chvilek je zejména nácvik správného dýchání, rozvoj motoriky a v neposlední řadě procvičení a uvolnění artikulačních orgánů pomocí různých cviků a pomůcek. Děti se naučí básničky na problémové hlásky a společně vytvoříme množství komunikačních situací.

S žáky budou individuálně pracovat logopedické asistentky Mgr. Jana Vohralíková

a Mgr. Veronika Danielová. Tento kroužek povedou dočasně i v místní mateřské škole, kde budou pomáhat našim nejmenším se správnou výslovností hlásek.

Cenná je spolupráce s logopedkou Mgr. Bažantovou, která do naší školy pravidelně dojíždí a sleduje vývoj i zlepšení u dětí v logopedickém kroužku.

logopedie

LOGOPEDICKÁ NÁPRAVA NA NAŠÍ ZŠ výroční zpráva.pdf (301.21 kB)

Počasí dnes:

21. 10. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 8 až 4°C.

Návštěvnost: