Informace pro zákonné zástupce

Informace o povinném předškolním vzdělávání

Rodiče jsou povinni hlásit ihned změny v osobních datech dítěte, změnu zdravotní pojišťovny, změny telefonního spojení na rodiče...Zákonní zástupci dítěte mohou k vyzvedávání dítěte z MŠ písemně pověřit další osoby (formuláře jsou k dispozici u p. učitelek). Bez písemného pověření p. učitelky nevydají dítě nikomu jinému, než jeho rodičům.

Rodiče mohou odhlašovat děti z docházky den předem, nejpozději však do 7:00 hod. v den absence, a to osobně nebo telefonicky na číslech:

• 466 933 848
  • 720 596 152 - třída Včeliček
  • 720 659 478 - třída Berušek

Úhrada stravného a školného

Rodiče jsou povinni sledovat termíny úhrad stravného a školného a tyto bezpodmínečně dodržovat.

Úhrada za předškolní vzdělávání (školné)

Úhrada za pobyt dítěte v MŠ stanoví směrnice podle vyhlášky č.14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání. Její výše je 400 Kč/měsíc.

Osvobozeni od platby školného jsou:

• předškoláci v posledním roce docházky do MŠ a děti, které mají odklad školní docházky
  • rodiče, kteří pobírají sociální příplatek a tuto skutečnost prokáží vedoucí učitelce MŠ

Cena stravného

Rodiče odhlašují  děti z docházky a ze stravování den předem nebo nejpozději do 7:00 hod. v den absence. Neodhlášené obědy lze vydat domů pouze první den nepřítomnosti do vlastních jídlonosičů v 11:30 hod. Vydaný oběd je určen k přímé spotřebě. Školní jídelna ručí za kvalitu stravy, která je zkonzumována v Mateřské škole.

Odhlašování stravování

Mohou provádět rodiče den předem (na třídě u pí.učitelky.) nebo v den absence ráno (nejpozději však do 7:00hod.) osobně nebo telefonicky na tel. čísle: 466 933 848.

Neodhlášené obědy lze vydat domů pouze první den nepřítomnosti dítěte do vlastních jídlonosičů v 11:30 hod. Vydaný oběd je určen k přímé spotřebě. Školní jídelna ručí za kvalitu stravy, která je zkonzumována v mateřské škole.

Výbava dítěte v MŠ

Do herny

• bačkory (nedávat pantofle – nebezpečí úrazu)
  • hrací kalhoty nebo tepláky( nedávat pod ně punčocháče)
  • děvčata mohou mít zástěrky

Na zahradu

• další tepláky, bundu či mikinu, pohodlnou a bezpečnou obuv

Na spaní

• pyžamo či noční košile - každý pátek si je děti odnáší domů na vyprání

Hygienické potřeby

• dvě celé balení papírových kapesníků v boxu
  • svůj plastový hrneček s ouškem
  • hřeben

Do sáčku v šatně

• náhradní oblečení – spodní prádlo, triko, ponožky i tepláky

Všechny tyto osobní věci i oblečení musí být označené!!!

Vyhodnocení dotazníků-2023/24 (451.86 kB)

MŠ povinné školní vzdělávání

Placení stravného a úplata MŠ (14.35 kB)

Vyhodnocení dotazníků pro zákonné zástupce