Zájmové kroužky při ŠD

ŠK. ROK  2021/2022

Pokud bude dobrá epidemiologická situace, nábor do kroužků proběhne v průběhu září a činnost kroužků započne 4.10.

ŠIKULKA          vedoucí kroužku:      Jana Panchártková Kohoutková

den a čas schůzek:    Po 14.30 – 16.00 hod.

KERAMIKA        vedoucí kroužku:      Jiřina Andrlová

den a čas schůzek:    Út 14.30 – 16.00 hod.

SPORTÍK          vedoucí kroužku:    Barbora Růžičková

den a čas schůzek:  St 14.30 – 16.00 hod.

MAŽORETKY    vedoucí kroužku:   Barbora Růžičková

den a čas schůzek: Čt 14.30 – 16.00 hod.

dnes, středa 22. 9. 2021
zataženo 14 °C 9 °C