Informace pro zákonné zástupce

Aktuální informace

1. 2. 2024 z důvodu školení zaměstnanců ZŠ nebude školní družina od 11:30 do 16:00 v provozu. Děkujeme za pochopení.

Zavedení elektronického systému BELLhop

Od 1.2.2024 dojde ve školní družině k zavedení elektronického systému BELLhop, který bude sloužit k vyzvedávání žáků ze školní družiny. V dokumentech Vnitřní řád školní družiny a Školní vzdělávací program pro zájmové vzdělávání ve školní družině došlo v souvislosti se zavedením nového systému k menším úpravám. Dokumenty k pročtení jsou zveřejněny na webu ŠD.

PŘEHLED POPLATKŮ  ZA  ZÁJMOVÉ  KROUŽKY PŘI ŠKOLNÍ DRUŽINĚ.

ŠIKULKA                            300 Kč/pololetí

KERAMIKA   ZAČ.              300 Kč/šk. rok

KERAMIKA  POKROČ.       300 Kč/šk. rok

RUČNÍ PRÁCE                   300 Kč /pololetí

SPORTÍK                               0 Kč

Poplatky zasílejte do třídních fondů.

Případné dotazy ohledně ŠD na telefonu 604 125 104.

J. Andrlová – vedoucí vychovatelka ŠD

Dokumenty ŠD

Přihláška do ŠD 2024-2025.doc Typ: DOC dokument, Velikost: 45.5 kB

Informační list pro zákonné zástupce žáků ŠD.doc Typ: DOC