Florbalový kroužek

Kdy: čtvrtek 14:15 - 15:15  (první setkání by mělo proběhnout 8.10. - v závislosti na hygienických opatření)

Přihlášky: www.florbalprodeti.cz

Třída: 1. - 5.

Florbalová akademie Olymp florbal otevírá tento externí kroužek ve školním roce 2020/21 také na naší škole. Děti, které mají rády sport, povedou zkušení trenéři.

Počasí dnes:

30. 10. 2020

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Návštěvnost: