Pěvecký sbor Myšáci

Kdy: čtvrtek 13.00 -14.00 (zahájení kroužku je 1.10.)

Vedoucí kroužku: Mgr. Michaela Nováková

V tomto roce budeme zpívat na Vítání občánků v Řečanech nad Labem, při rozsvěcení vánočního stromku a při různých školních akcích. Na jaře je plánována Krajská přehlídka dětských pěveckých sborů v Chrudimi. Vše se bude odvíjet od aktuální situace v naší zemi.

Pokud rád zpíváš, přidej se k nám. Čeká nás spousta hezkých písniček.

Cena za školní rok: 150,- Kč.

Počasí dnes:

22. 10. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Návštěvnost: