Sběr starého papíru

1proběhne na naší ZŠ

dne 6. října 2020

Sběrový papír odevzdávejte v areálu školy: od 7.45 do 16.30 hod.

Vybírat se budou pevně svázané balíčky:

• novin
  • časopisů
  • směs novin, časopisů a kancelářského papíru (bez lepenky)
  • (pouze v malém množství – do 10 kg !)

Ve sběru nesmí být igelity, dráty (z kalendářů), knihy musí být bez tvrdých desek.

Pro nejpilnější žáky sběrových akcí šk. roku 2019/2020 bude v červnu uspořádán výlet.

Sběr druhot. surovin_2017.pdf (136.89 kB)

Počasí dnes:

22. 10. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Návštěvnost: