Překvapení a dárek pro učitele

Jako překvapení k 1. dubnu –„ na apríla"„ se žáci 9. třídy, kteří brzy opustí naši školu, společně se školním parlamentem rozhodli, že si vyzkouší učitelské povolání.

Nebyla to pro ně úloha lehká. Nejdříve si zvolili vyučovací předměty, rozdělili jednotlivé dozory na škole a následovalo to nejobtížnější – vypracování vlastních příprav.

Akce se celkem zdařila, většina se svědomitě na svou úlohu připravila, ale jak už to bývá, našlo se mezi nimi pár jednotlivců, kteří svou přípravu podcenili a tomu také odpovídal jejich výsledek.

Zda bude tato akce v příštím školním roce pokračovat rozhodnou žáci budoucí 9.třídy……..

Datum vložení: 1. 4. 2015 14:37
Datum poslední aktualizace: 6. 2. 2020 14:38