Den Země 1

Jako každý rok, i letos jsme oslavili Den Země.

Také naše škola se letos zapojila do oslav Dne Země. Ekotým ve spolupráci se školní družinou připravil zábavné odpoledne, jehož součásti byly různé aktivity. Děti plnily osm úkolů, například třídily odpad, poznávaly rostliny a živočichy, hrály zvířátkové pexeso a proběhly si zaječí překážkovou dráhu. Za splnění všech úkolů si pak mohly vybrat odměnu.

Ve venkovní učebně byla připravená výtvarná dílna zaměřená na využití odpadů. Z plastových víček jsme vyráběli zvířátka.

Součástí programu byla i beseda o myslivosti, kterou připravili manželé Machovi. Své vystoupení zahájili krásným troubením na lesnice. Vyprávěli o činnosti myslivců během celého roku, ukázali nám lovecké zbraně, fotopast a noční vidění. Měli jsme možnost prohlédnout si různá paroží.

Datum vložení: 19. 5. 2022 9:24
Datum poslední aktualizace: 19. 5. 2022 9:30