Jídelníček

S účinností od 13. prosince 2014 školní jídelna označuje dle nařízení EU na jídelním lístku alergeny v podávaných pokrmech.

Sledujte aktuality na našich webových stránkách i na nástěnkách ve školní jídelně a základní školy (seznam Alergenů najdete pod jídelním lístek).

Přihlašování do přihlašovací webové stránky Jídelna Řečany:

Sestavování jídelníčků se řídí zásadami zdravé výživy a spotřebním košem vybraných potravin dle odst. 2 přílohy k vyhlášce č. 48/1993 Sb.

Alergeny

Placení stravného v ZŠ