Vyhodnocení školní olympiády v cizím jazyce

Vyhodnocení školní olympiády v cizím jazyce 1

Vyhodnocení školní olympiády v cizím jazyce

V měsíci únoru jsme pro žáky 3.-9.tříd vyhlásili školní olympiádu v anglickém nebo německém jazyce. Žáci měli připravit projekt na téma „Místo, kde žiji“.

Účast byla dobrovolná a na vypracování projektu měli žáci celý měsíc.

Odevzdané práce posoudila 4-členná porota ve složení: p.ředitelka N. Doubravová, zástupkyně ŘŠ V. Danielová, p. učitelka M. Banková, p. vychovatelka J. Andrlová.  Porota se zabývala jazykovou i výtvarnou stránkou celé práce.

Rozhodování nebylo jednoduché, žáci si dali na svém projektu opravdu záležet a věnovali mu úsilí i svůj čas.

Výsledky:

AJ                                                                        NJ

1. místo  Hladíková P.-    4.tř.                        1. místo         Kurková E. – 9.tř.
  2. místo  Sobotková E. – 3.tř.                        2. místo         Křivka J.    -   7.tř.
  3. místo  Žáková A.      - 4.tř.                        3. místo          Hladík S.     – 9.tř.

Žáková E.       –7. tř.

1. místo  Davis E.        – 5.A

Kurková E.   – 9. tř.

Těmto žákům patří velká gratulace a pro všechny zúčastněné jsou připraveny drobné odměny, které je možné si vyzvednout ve škole.

Žákovské práce můžete najít na našich webových stránkách v sekci Fotogalerie-Školní akce a také zdobí prostory naší školy.

Datum vložení: 2. 3. 2021 15:15
Datum poslední aktualizace: 2. 3. 2021 15:18