ŠTAFETOVÝ POHÁR

Matyáš Pavlík              David Jan Štrupl
Ondřej Žváček            Matěj Chyczyi
Kryštof Zářecký          Tobiáš Kohoutek
Na stadiónu se sešlo celkem 6 týmů. Začínalo se štafetami na 8 x 100 metrů, které se běžely
podle věkových kategorií 1. - 3. třída a 4. - 5. třída. Následovaly vložené závody jednotlivců,
ve kterých se vyhlašovaly nejlepší tři výkony. Byl to skok daleký a hod medicinbalem
obouruč. Poté se běžely štafety 8 x 200 metrů, které byly sestaveny jako mix kategorií.
Náš tým se umístil na posledním místě, ale Tobiáš Kohoutek exceloval v individuálních
vložených závodech, ve kterých se umístil na 3. místě.
GRATULUJEME!!!

VŠEM DĚTEM A PANÍ VYCHOVATELCE DĚKUJEME!!!

Datum vložení: 16. 6. 2022 14:03
Datum poslední aktualizace: 16. 6. 2022 14:05