Slavnostní zahájení školního roku 2020/21

Zahájení školního roku

Slavnostní zahájení školního roku

Dne 1. 9. 2020 jsme slavnostně zahájili nový školní rok. Jako tradičně jsme představili naše prvňáčky, které  přivezlo  spřežení kladrubských koní.
Při zahajovacím ceremoniálu promluvili kromě ředitelky školy také hosté: paní starostka Řečan n.L. Michaela Matoušková, paní starostka Kladrub n.L. Lenka Gotthardová, pan starosta obce Trnávky Radek Valenta a pan starosta Zdechovic Radomír Stříška.
Po pěkném přivítání se žáci odebrali do svých tříd. Hlavně prvňáčci zde měli první příležitost seznámit se se svou paní učitelkou, prohlédnout si barevné učebnice a domů odcházeli i s dárkovými balíčky.
Nový školní rok nám všem přináší spoustu změn a nových očekávání. Věříme, že vše společně zvládneme a nejen prvňáčkům, ale všem žákům naší školy přejeme hodně úspěchů a radosti ze školní práce.

Datum vložení: 2. 9. 2020 16:33
Datum poslední aktualizace: 28. 9. 2020 17:21