První sníh

První sníh 1

Sněhové tvoření žáků 4. třídy

Letošní první sněhová nadílka se v Řečanech objevila 3. prosince. Již ráno jsme před školou stihli uválet několik pořádných koulí a došlo také na sněhovou bitvu.

Při vyučování jsme napjatě sledovali, jestli sníh taje a doufali jsme, že až půjdeme ze školy užijeme si ještě trochu radovánek na sněhu. K naší velké radosti nám paní učitelka před hodinou pracovních činností oznámila, že jdeme ven, tvořit ze sněhu.

Výrobky se nám vydařily a první sníh jsme si opravdu užili.

Čtvrťáci

Datum vložení: 9. 12. 2020 7:35