Přespávačka 7. třídy ve škole

V pátek 2. prosince se naše třída sešla v  17:00 hodin ve škole. Nejdříve jsme museli vystěhovat lavice na chodbu a vytvořili jsme z nich velký stůl. Pak jsme si vybalili karimatky a připravili na spaní.

Potom jsme měli chvíli na vylítání a hráli jsme společenské hry. První hra byla na zamyšlení, že by nikdo neměl být sám. Pak jsme ve čtveřicích skládali puzzle na rychlost, nejrychlejší dostali čokoládu.

V 19:00 hodin přivezli pizzu, kterou jsme si objednali, zrovna sněžilo. A ještě jsme měli na zbytek večera všelijaké buchty, které jsme my a naši spolužáci přinesli.

Když jsme se docela najedli, hráli jsme u stolu na tleskanou a tichou poštu. Taky jsme ještě tancovali Just Dance. A nakonec nejlepší, hráli jsme na schovku. Bylo to super schovávat se ve tmě s baterkama po celé škole. Hráli jsme ji hodně dlouho.

Když jsme dohráli,  šli jsme si vyčistit zuby a převléknout. Spaní se odehrávalo ve dvou třídách, ve kterých se pak pouštěly dva různé filmy: romantický a horor. Pak už jsme měli spát, ale došlo k tomu asi až v 4:30 ráno.

Ráno, když jsme se vzbudili, sbalili jsme si věci, uklidili, rozloučili a jeli domů.

Celkově jsme si přespávačku moc užili a děkujeme paní učitelce Valentové, že tohle umožnila. Doufáme, že si tento zážitek budeme moci zopakovat i příští rok.

Napsali:Karolína Chvojková, Lucie Semelková,  Anna Šulcová, Rozárka  Šidlikovská, Karolína Obešlová, Kateřina  Oberreiterová, Karolína Petráňová, Magdaléna Listoňová, Daniela Montoya.

Datum vložení: 6. 1. 2023 7:44
Datum poslední aktualizace: 6. 1. 2023 7:45