Orientační závod

25. června zorganizoval školní parlament další sportovní akci – Orientační závod. Zúčastnili se ho všichni žáci 1. - 9. třídy.

Letošní ročník došlo k organizační změně, žáci byli hodnoceni pouze za plnění úkolů, nikoliv za výsledný čas. Všichni byli do družstev rozděleni zcela náhodně - každý vedoucí družstva si svůj tým vylosoval. Přes věkovou různorodost jednotlivých soutěžících v družstvech si žáci velmi hezky pomáhali.

Vedoucí vítězného družstva byl Jan Vondrák (9.tř.), jeho členové Oldřich Flieger (1.tř.), Dominik Pyskatý (2.tř.), Klára Jedličková (3.tř.), Kristýna Vančurová (4.tř.), Izabela Polcová (5.tř.), Jan Křivka (5.tř.), Hubert Křivka (6.tř.), Adam Týč (7.tř), Anna Kasalová (8.tř.).

Kateřina Bačkovská, Hana Valentová

Datum vložení: 25. 6. 2019 14:30