Německý divadelní festival

Německý divadelní festival 1

Německý divadelní festival, 5.10.2022

Na podzim se každoročně koná v Pardubicích Německý divadelní festival, který si klade za cíl zábavnou formou přiblížit žákům základních a středních škol německý jazyk.

Naše škola se pravidelně festivalu zúčastňuje, proto jsme ani letos neváhali a včas si zarezervovali vstupenky do Divadla 29.

Ve středu 5. října jsme se tedy vydali do Pardubic na představení s názvem „Drei kleine Schweichen“  (Tři malá prasátka) s 18 zájemci z 9. třídy.

Specifické na tomto představení bylo nejen to, že čeština v divadle nezazněla, ale diváci se dokonce stali herci a museli mít zvládnuté základy jazyka.

Opět jsme se všichni velice dobře bavili a zároveň si rozšířili slovní zásobu.

Datum vložení: 6. 10. 2022 12:10
Datum poslední aktualizace: 6. 10. 2022 12:12