Malá kopaná - dívky

20. 4. 2022, stadión Na Dolíčku, Pardubice

okresní kolo

Složení týmu:

Veronika Chvojková, Laura Kalousková, Eliška Kopišová, Adéla Loudová, Anna Nováková, Eliška Oberreiterová, Vladyslava Rushchak, Kristýna Růžičková, Tereza Sadilová, Nikola Salfická, Tereza Šoltová

Do okresního kola v Pardubicích na stadiónu Na Dolíčku, který byl ochotný poskytnout prostory pro toto důležité sportovní setkání, se přihlásily 4 školy – Ohrazenice, Závodu míru Pardubice, Svítkov a my.

Hrálo se každý s každým. Naše děvčata se držela statečně, ale v okrese skončila na 4. místě.

Stejně jako při naší premiéře v roce 2018.

DĚKUJEME VŠEM ČLENKÁM TÝMU ZA REPREZENTACI ŠKOLY.

Datum vložení: 16. 6. 2022 12:16
Datum poslední aktualizace: 16. 6. 2022 13:56