Klub zábavné logiky a deskových her

Kdy: pondělí 14.00 - 15.30 (září - prosinec)

Třída: 6.,7.,8.

Vedoucí kroužku: Mgr. Kateřina Bačkovská

V rámci projektu - Zlepšení kvality výuky II, který vyhlásilo MŠMT pokračuje kroužek i v letošním školním roce. V klubu budou žáci řešit zábavnou formou různé logické příklady, společné si zahrajeme zábavné deskové a společenské hry.

Kdy:                                 (říjen - únor)

Třída: 9.

Vedoucí kroužku: Mgr. Hana Valentová

Počasí dnes:

25. 10. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Návštěvnost: