Hravá angličtina

Kdy: středa 15:30-16:15 (kroužek bude probíhat od 7.10.2020 v prostorách MŠ)

Hravá angličtina je určená pro děti mateřské školy a kroužek povede externí lektor/lektorka.

V kroužku budou dětem základy angličtiny zprostředkovány pomocí jednoduchých pohybových her, písniček i výtvarné činnosti.

Počasí dnes:

25. 2. 2021

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Návštěvnost: