Čtenářský klub

Kdy: úterý 13.00 - 14.30  (říjen - únor)

Vedoucí kroužku: Mgr. Jana Vohralíková, Mgr. Marcela Banková

V rámci projektu „Šablony do škol“ pokračuje činnost klubu také v tomto školním roce 2020/21. Čtenářský klub je určen nejen pro pokročillé, ale i začínající čtenáře.

klub

ČINNOSTI KLUBU:

• Rozvíjení čtenářských dovedností formou her, soutěží
  • Seznamování s literaturou pro děti
  • Dramatická činnost
  • Tvořivá a výtvarná činnost v rámci literárního textu
  • Audio a video nahrávky (poslech, promítání)
  • Návštěva knihoven, výstav
  • Spolupráce s místní knihovnou
  • Beseda s autorem
  • Procvičování hlasitého a výrazného čtení
  • Příprava na přijímací zkoušky na víceletá gymnázia (střední školy)
  • Kultura slovního projevu

Počasí dnes:

25. 10. 2020

polojasno

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Návštěvnost: