Vzpomínka na Řečanský slavík 2013

Poslední středu před velikonočními prázdninami - 27.3.- jsme se všichni sešli, abychom podpořili soutěžící a poslechli si, jaké písničky si pro nás připravili.

Také letos přijala pozvání zpěvačka Leona Šenková, která je již třetím rokem patronkou této soutěže, a která spolu s paní učitelkou Borovičkovou, Doubravovou a Novákovou zasedla v porotě. Na úvod Leona zazpívala a všechny soutěžící tím naladila na správnou pěveckou notu,  a zároveň dodala kuráž všem, kteří doposud bojovali s trémou. Mezi porotce zasedl také  Patrik Eisner (vítěz soutěže za II. stupeň z minulého roku), který si ve druhé části soutěže své místo vyměnil s Dominikou Bankovou (loňská vítězka za I. stupeň).

Radost nám udělali i nejmenší, kteří k nám přijeli z MŠ Kladruby nad Labem. Nezůstali jen posluchači, s velkou odvahou zazpívali i do mikrofonu písničky, které nás všechny potěšily.

A jak celé pěvecké klání dopadlo?

1.STUPEŇ-JEDNOTLIVCI

2.STUPEŇ - JEDNOTLIVCI

Vaňková Adéla

Jeřábková Aneta

Banková Dominika

Eisner Patrik

Velčovská Tereza

Třasáková Gabriela

1.STUPEŇ-SKUPINY

2. STUPEŇ - SKUPINY

1.

Bulíčková P.,Erbanová H.,Vančurová M.

Křováková Š., Eisner P.

2.

Janouchová K., Rychterová Z.

Kalousková S., Veselá J.

Rychecká A.,Bačkovská B.

Krejčíková B., Hnídková

Velká gratulace patří všem vítězům. Ocenění si samozřejmě zaslouží i zpěváci, kteří se v letošním roce na tři vytoužené stupínky slávy nedostali.

Na další ročník Řečanského slavíka se budeme těšit opět v příštím školním roce.

Datum vložení: 27. 3. 2013 15:13
Datum poslední aktualizace: 6. 2. 2020 15:15