Vzpomínka na Řečanský slavík 14. 3. 2014

Již tradičně se na naší škole konala pěvecká soutěž Řečanský slavík.  Na pátek 14.3. se letos pilně připravovalo 47 soutěžících. Repertoár byl velmi pestrý - od lidových písní, přes popovou hudbu až po rapování. Program zahájily děti z MŠ Řečany n. L. a MŠ Kladruby n. L. Za návštěvu velmi děkujeme.

Do poroty zasedla zakladatelka soutěže Sonja Borovičková, host Martin Schreiner (zpěvák a herec), zástupkyně školy Naďa Doubravová, dále výherci z minulého ročníku Aneta Jeřábková, Adéla Vaňková a Dominika Banková. Celou soutěž velmi pěkně moderovali žáci: Miroslav Radil a Veronika Bulíčková. Soutěžícím gratulujeme a těšíme se na další ročník.

Výherci sólového zpěvu:

I. kategorie: 1-3. třída:

• 1. místo: Adam Petráň
  • 2. místo: Zuzana Richterová
  • 3. místo: Tereza Venclová

II. kategorie: 4.-5. třída:

• 1. místo: Dominika Banková
  • 2. místo: Barbora Chládková
  • 3. místo: Jiří Hnídek

III. kategorie 5.-9. třída:

• 1. místo: Aneta Jeřábková
  • 2. místo: Jolana Veselá