Projekty zdravé výživy ve školním roce 2017/18

V letošním školním roce nadále probíhají na naší škole projekty Dotované školní mléko a Ovoce do škol.

Novinkou však je, že zdarma ovoce, zeleninu a zeleninové šťávy budou dostávat zdarma i žáci II. stupně. Závozy probíhají již od září – každé úterý.

V projektu Dotované školní mléko došlo k následující změně: „Dle nových, aktuálně platných nařízení SZIF, jsou všichni dodavatelé povinni dodat do škol v září i v říjnu pouze neochucená mléka, a to vždy max. dva kusy na měsíc a žáka.“

Pro naše žáky to tedy znamená, že v měsíci září a říjnu obdrží 4 kusy neochuceného mléka zcela zdarma. První dodávka byla již uskutečněna 18.9.

Veronika Danielová

Datum vložení: 27. 1. 2020 14:39