KOŠÍK PLNÝ ROZUMU II.

V návaznosti na výukové programy o zdravé výživě se 4., 5., 6. a 7. třída zapojila do II. ročníku celorepublikové soutěže v deskové hře s názvem Košík plný rozumu.

V březnu probíhala na naší škole nejprve třídní kola a vítězové pak postoupili do kola krajského, které se konalo v pondělí 22. dubna v Pardubicích v prostorách ZŠ Studánka.

V kategorii 4. tříd soutěžila Deniska Kasalová, z 5.třídy své štěstí zkusila Gabča Třasáková, z 6.třídy se se soupeři utkala Nikča Havlíčková a 7. třídu reprezentoval Matěj Vondrák.

Z prvního vyřazovacího kola postoupili všichni naši soutěžící, což byl velký úspěch.
A ani v rozhodujícím kole se nenechali zahanbit, i když nám postup do celonárodního finále v Praze o kousek unikl.
Velká gratulace však patří všem čtyřem zástupcům naší školy.

Výsledné pořadí krajského kola:

Deniska Kasalová       4. místo

Gabča Třasáková        4. místo