Plán práce - listopad 2021

1. 11. - 10. 11. Sbírka pro Záchrannou stanici Lipec

3. 11. Návštěva knihovny Ř.n.L. - 5. třída

Školení pedag. pracovníků - Rozvíjení komunikačních a sociálních kompetencí učitelů

4. 11. Semiramis - preventivní program-6. a 9. třída

5. 11. Semiramis - preventivní program-7. a 8. třída

8. 11. Pedagogická rada

10. 11. Vánoční fotografování - 1. stupeň

Online třídní schůzky - 1., 4., 5.tř.

11. 11. Online třídní schůzky - 2.A, 2.B, 3.tř., 6.-9.tř.

Podzimní výstava tvořivosti-ŠD

12. 11. Jsem laskavec - vyvrcholení projektu (předání sbírky zástupcům Záchranné stanice Lipec, předání dárků a přáníček babičkám a dědečkům z Komunitního centra v Ř.n.L., překvapení přichystané školní družinou)

15. 11. Besedy o knihách se spisovatelkou J. Vítovou - 1.tř., 2.A, 2.B

16. 11. Besedy o knihách se spisovatelkou J. Vítovou - 3.tř., 4.tř., 5.tř.

22. 11. Planeta Země - II. stupeň

Den Slabikáře - 1. třída