Ekologická výchova

DEN ZEMĚlogo

Kdy: 22. 4. 2015 od 15.00h.

Kde: AREÁL ZŠ ŘEČANY

Program:

• vystoupení pěvěckého souboru
  • soutěže a hry na téma " Co umí zvířata"
  • výtvarná dílna
  • vstupné: rolička od toaletního papíru

EKOTÝM

EkotymOd listopadu začal na naší škole nově pracovat EKOTÝM, což je skupina žáků od 3. do 9. třídy, kteří budou spolupracovat s koordinátorem ekologické výchovy a společně budou připravovat různé celoškolní akce zaměřené na ekologii. Hlavním úkolem EKOTÝMU je však ekologizace provozu školy, správné třídění odpadů, sběr elektrozařízení a baterií, úspora elektřiny, vody a tepla. Věříme, že i nenáročná opatření, jako je správný popis vypínačů, ekonomické větrání a regulace teploty ve třídách může přispět k úspoře energií. EKOTÝM se bude pravidelně scházet jednou za měsíc a dále mimořádně podle potřeby.

ČLENOVÉ  EKOTÝMU:

• Helena Erbanová