Hlasování -Výtvarná soutěž "Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje

Výtvarná soutěž "Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje" 2

Výtvarná soutěž "Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje"
Internetové hlasování

Můžete se zapojit do hlasování ve výtvarné soutěži, které se účastní i žáci našeho 2.stupně.

Stačí kliknout na odkaz níže, zvolit 2.stupeň ZŠ a hlasovat (lze hlasovat i pro více obrázků).

Hlasování trvá do 20.1.2023.

Zdravá a nemocná příroda pardubického kraje

Výtvarná soutěž Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 33,46 MB