DEN PRO RODINU

DEN PRO RODINU 1

akce v rámci ŠD

Dne 24. května proběhl ve školní družině program ke DNI RODINY.
Pozvání přijalo celkem 19 rodin. Celkový počet účastníků se vyšplhal na 65. Zájem o akci nás potěšil. Pořádáme ji již třetím rokem, účast je vždy velká a ohlasy kladné, z čehož máme radost. Každoročně se snažíme program nějak obměňovat.

Tentokráte jsme pro rodiny připravili RODINNÝ OKRUH S ÚKOLY. V areálu školy bylo rozmístěno 8 stanovišť, na kterých členové rodin společně plnili rozličné úkoly.
Např. cestu zručnosti, hádanky, rébusy, poznávání předmětů poslepu, házení míčky na klauna,  skládání puzzlí.

Po zdolání okruhu následoval fotbalový zápas dospěláků proti dětem. Utkání probíhalo ve velmi příjemné atmosféře a v plném sportovním nasazení na obou stranách.

Připravili jsme i další aktivity:  tvořivou dílničku, hod na koš basketbalovým míčem, pingpong a střelbu na brány florbalovými hokejkami. Takže vyžití bylo opravdu velké.

Na závěr proběhlo celkové vyhodnocení akce a předávání odměn.
Děti měly pro své rodiče překvapení –  vlastnoručně vyrobená přáníčka plná lásky.
A jsem přesvědčená, že z nich rodiče měli radost.

Den pro rodinu jsme si všichni užili. Bylo slunečné počasí, vládla zde dobrá nálada a byla legrace. Tak za rok se zase budeme těšit.

J. Andrlová

Datum vložení: 30. 5. 2023 8:54