DEN PRO RODINU

DEN PRO RODINU 1

Akce školní družiny

11. května jsme ve školní družině uspořádali akci pod názvem DEN PRO RODINU.
Zúčastnilo se jí celkem 24 rodin, což je úžasné. Program zahájily malé mažoretky, které si pod vedením paní vychovatelky Růžičkové nacvičily krásné vystoupení. Po tomto úvodu se všichni zúčastnění mohli zapojit do několika aktivit, které pro ně byly v areálu školy připraveny.
Ve venkovním altánu byla nachystána tvořivá dílnička, kde se vytvářelo rodinné album. V lesíku se procházelo cestou zručnosti. Na běžeckém oválu probíhal štafetový běh rodin s kufrem. Na travnaté ploše hřiště se odehrál fotbalový zápas dětí proti dospělým.
Byly připraveny i další doplňkové aktivity – stolní tenis, hra Člověče, nezlob se na malovaném hřišti a hod míčky na klauna.

Na konci programu proběhlo vyhodnocení soutěží, předávání diplomů, odměn a suvenýrů. Děti si pro rodiče připravily překvapení. Vyrobily milá přáníčka, která zcela jistě maminky

a tatínky potěšila.

Celé odpoledne se neslo ve velmi příjemné a veselé atmosféře. Přestože bylo velké horko, neodradilo to malé ani dospělé účastníky zapojovat se do všech aktivit s velkou chutí a elánem. Myslím si, že si to všichni užili. Následné ohlasy z řad rodičů i dětí byly velmi kladné, z čehož máme velkou radost.

Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří se na přípravách a organizaci programu podíleli.
Fotografie z tohoto dne najdete na webových stránkách školy.

Budeme se těšit zase někdy příště.

J. Andrlová

Datum vložení: 17. 5. 2022 14:59