ZŠ a MŠ Řečany nad Labem

Zápis do MŠ pro školní rok 2023-24

Zápis do MŠ pro školní rok 2023-24

Přílohy

Zápis do MŠ -informace.docx

Zápis do MŠ -informace.docx
Typ souboru: DOCX dokument, Velikost: 15,44 kB
Datum vložení: 8. 2. 2023 12:12
Datum poslední aktualizace: 8. 2. 2023 12:14
Autor: Správce Webu

O škole

Základní škola Řečany nad Labem je od roku 1995 integrovaným právním subjektem, který sdružuje základní školu, mateřskou školu, školní družinu a školní jídelnu (dvě pracoviště, pro MŠ a pro ZŠ). Obec Řečany nad Labem je spádovou oblastí pro některé z okolních obcí, čemuž odpovídá i velikost a kapacita školy.V té je počítáno zhruba s počtem 250 žáků. V areálu školy stojí samostatná budova tělocvičny, dostatečně prostorné školní hřiště (travnaté na kopanou, asfaltové pro vybíjenou, odbíjenou a samostatně nově vybudované na basketbal, štěrkový běžecký ovál, pískové doskočiště, kovové průlezky pro malé děti, ping-pongový stůl).