ZŠ a MŠ Řečany nad Labem

Vyhodnocení rodičovských dotazníků

2023/24

Přílohy

Vyhodnocení dotazníků

Anonymní dotazník, vyhodnocení.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 451,86 kB
Datum vložení: 4. 9. 2023 17:15
Datum poslední aktualizace: 4. 9. 2023 17:17
Autor: Správce Webu

O škole

Základní škola Řečany nad Labem je od roku 1995 integrovaným právním subjektem, který sdružuje základní školu, mateřskou školu, školní družinu a školní jídelnu (dvě pracoviště, pro MŠ a pro ZŠ). Obec Řečany nad Labem je spádovou oblastí pro některé z okolních obcí, čemuž odpovídá i velikost a kapacita školy.V té je počítáno zhruba s počtem 250 žáků. V areálu školy stojí samostatná budova tělocvičny, dostatečně prostorné školní hřiště (travnaté na kopanou, asfaltové pro vybíjenou, odbíjenou a samostatně nově vybudované na basketbal, štěrkový běžecký ovál, pískové doskočiště, kovové průlezky pro malé děti, ping-pongový stůl).