ZŠ a MŠ Řečany nad Labem

PROVOZ MŠ OD 3. 5. 2021

PROVOZ MŠ OD 3. 5. 2021

 

Od 3. 5. 2021 bude obnoven provoz MŠ pro všechny děti.

Děti se od pondělí 3. 5. již nebudou muset testovat, prosíme ale o dodržování následujících opatření:

  • VSTUP DO AREÁLU MŠ: ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE POUZE V RESPIRÁTORU TŘÍDY FFP2, KN95 A DÍTĚ V CHIRURGICKÉ ROUŠCE – A TO JEN JEDEN ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE S KAŽDÝM DÍTĚTEM (BEZ SOUROZENCŮ A DALŠÍCH RODINNÝCH PŘÍSLUŠNÍKŮ)
  • V PROSTORU ŠATNY MOHOU BÝT PŘÍTOMNI MAX. 2 DĚTI SE SVÝM ZÁKONNÝM ZÁSTUPCEM
  • DĚTI BUDOU CHIRURGICKÉ ROUŠKY POUŽÍVAT PŘI VYCHÁZKÁCH MIMO AREÁL MŠ – TO ZNAMENÁ, ŽE NA SVÉM MÍSTĚ V ŠATNĚ BUDOU MÍT PODEPSANÝ IGELITOVÝ SÁČEK S PODEPSANOU ROUŠKOU (ALESPOŇ 2 KS) – PROSÍM DODRŽUJTE PRAVIDELNOU VÝMĚNU ROUŠEK
  • OPAKOVANĚ ŽÁDÁME: PO VYZVEDNUTÍ SVÝCH DĚTÍ OKAMŽITĚ OPUSŤTE VNITŘNÍ PROSTORY I AREÁL MŠ.

                                                                                                        DĚKUJEME

Datum vložení: 30. 4. 2021 13:13
Datum poslední aktualizace: 30. 4. 2021 13:24
Autor: Správce Webu

Aktuální počasí

dnes, středa 22. 9. 2021
zataženo 14 °C 9 °C
čtvrtek 23. 9. jasno 20/7 °C
pátek 24. 9. slabý déšť 18/10 °C

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 254
TÝDEN: 789
CELKEM: 81763

O škole

Základní škola Řečany nad Labem je od roku 1995 integrovaným právním subjektem, který sdružuje základní školu, mateřskou školu, školní družinu a školní jídelnu (dvě pracoviště, pro MŠ a pro ZŠ). Obec Řečany nad Labem je spádovou oblastí pro některé z okolních obcí, čemuž odpovídá i velikost a kapacita školy.V té je počítáno zhruba s počtem 250 žáků. V areálu školy stojí samostatná budova tělocvičny, dostatečně prostorné školní hřiště (travnaté na kopanou, asfaltové pro vybíjenou, odbíjenou a samostatně nově vybudované na basketbal, štěrkový běžecký ovál, pískové doskočiště, kovové průlezky pro malé děti, ping-pongový stůl).