PROVOZ MŠ OD 3. 5. 2021

Od 3. 5. 2021 bude obnoven provoz MŠ pro všechny děti.

Děti se od pondělí 3. 5. již nebudou muset testovat, prosíme ale o dodržování následujících opatření:

• VSTUP DO AREÁLU MŠ: ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE POUZE V RESPIRÁTORU TŘÍDY FFP2, KN95 A DÍTĚ V CHIRURGICKÉ ROUŠCE – A TO JEN JEDEN ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE S KAŽDÝM DÍTĚTEM (BEZ SOUROZENCŮ A DALŠÍCH RODINNÝCH PŘÍSLUŠNÍKŮ)
  • V PROSTORU ŠATNY MOHOU BÝT PŘÍTOMNI MAX. 2 DĚTI SE SVÝM ZÁKONNÝM ZÁSTUPCEM
  • DĚTI BUDOU CHIRURGICKÉ ROUŠKY POUŽÍVAT PŘI VYCHÁZKÁCH MIMO AREÁL MŠ – TO ZNAMENÁ, ŽE NA SVÉM MÍSTĚ V ŠATNĚ BUDOU MÍT PODEPSANÝ IGELITOVÝ SÁČEK S PODEPSANOU ROUŠKOU (ALESPOŇ 2 KS) – PROSÍM DODRŽUJTE PRAVIDELNOU VÝMĚNU ROUŠEK
  • OPAKOVANĚ ŽÁDÁME: PO VYZVEDNUTÍ SVÝCH DĚTÍ OKAMŽITĚ OPUSŤTE VNITŘNÍ PROSTORY I AREÁL MŠ.

DĚKUJEME

Datum vložení: 30. 4. 2021 13:13