ZŠ a MŠ Řečany nad Labem

Omezení zájmových kroužků

Z důvodu omezení zájmové činnosti a vyhlášení nouzového stavu k 5. 10. dochází k posunutí Sportovní školičky o měsíc a k posunutí zahájení kroužku HRAVÁ ANGLIČTINA na 4.11.

Datum vložení: 2. 10. 2020 14:10
Datum poslední aktualizace: 2. 10. 2020 22:22
Autor: Správce Webu

Aktuální počasí

Počasí dnes:

25. 2. 2021

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 124
TÝDEN: 646
CELKEM: 45677

O škole

Základní škola Řečany nad Labem je od roku 1995 integrovaným právním subjektem, který sdružuje základní školu, mateřskou školu, školní družinu a školní jídelnu (dvě pracoviště, pro MŠ a pro ZŠ). Obec Řečany nad Labem je spádovou oblastí pro některé z okolních obcí, čemuž odpovídá i velikost a kapacita školy.V té je počítáno zhruba s počtem 250 žáků. V areálu školy stojí samostatná budova tělocvičny, dostatečně prostorné školní hřiště (travnaté na kopanou, asfaltové pro vybíjenou, odbíjenou a samostatně nově vybudované na basketbal, štěrkový běžecký ovál, pískové doskočiště, kovové průlezky pro malé děti, ping-pongový stůl).