Omezení zájmových kroužků

Z důvodu omezení zájmové činnosti a vyhlášení nouzového stavu k 5. 10. dochází k posunutí Sportovní školičky o měsíc a k posunutí zahájení kroužku HRAVÁ ANGLIČTINA na 4.11.

Datum vložení: 2. 10. 2020 14:10
Datum poslední aktualizace: 2. 10. 2020 22:22

Počasí dnes:

25. 2. 2021

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 12 až 16°C. Noční teploty 3 až -1°C.

Návštěvnost: