ZŠ a MŠ Řečany nad Labem

Informace o navýšení ceny stravného v MŠ od 1. 9. 2022

Informace o navýšení ceny stravného v MŠ od 1. 9. 2022

Informujeme Vás o zvýšení cen stravného od 1. 9. 2022:

Od 1. září 2022 dojde k navýšení ceny stravného v MŠ z důvodu výrazného nárůstu cen potravin a energií.

Konkrétní ceny naleznete ve Vnitřním řádu ŠJ. 

Datum vložení: 22. 8. 2022 12:32
Datum poslední aktualizace: 22. 8. 2022 12:35
Autor: Správce Webu

O škole

Základní škola Řečany nad Labem je od roku 1995 integrovaným právním subjektem, který sdružuje základní školu, mateřskou školu, školní družinu a školní jídelnu (dvě pracoviště, pro MŠ a pro ZŠ). Obec Řečany nad Labem je spádovou oblastí pro některé z okolních obcí, čemuž odpovídá i velikost a kapacita školy.V té je počítáno zhruba s počtem 250 žáků. V areálu školy stojí samostatná budova tělocvičny, dostatečně prostorné školní hřiště (travnaté na kopanou, asfaltové pro vybíjenou, odbíjenou a samostatně nově vybudované na basketbal, štěrkový běžecký ovál, pískové doskočiště, kovové průlezky pro malé děti, ping-pongový stůl).