ZŠ a MŠ Řečany nad Labem

Informace o navýšení ceny školkovného v MŠ od 1. 9. 2022.

Informace o navýšení ceny školkovného v MŠ od 1. 9. 2022.

Od 1. 9. 2022 pro děti platící školkovné dojde k navýšení ceny.

Úplata za MŠ činí 400,- Kč měsíčně a je pro školu prioritní.

 

Datum vložení: 26. 8. 2022 13:31
Datum poslední aktualizace: 26. 8. 2022 13:31
Autor: Správce Webu

O škole

Základní škola Řečany nad Labem je od roku 1995 integrovaným právním subjektem, který sdružuje základní školu, mateřskou školu, školní družinu a školní jídelnu (dvě pracoviště, pro MŠ a pro ZŠ). Obec Řečany nad Labem je spádovou oblastí pro některé z okolních obcí, čemuž odpovídá i velikost a kapacita školy.V té je počítáno zhruba s počtem 250 žáků. V areálu školy stojí samostatná budova tělocvičny, dostatečně prostorné školní hřiště (travnaté na kopanou, asfaltové pro vybíjenou, odbíjenou a samostatně nově vybudované na basketbal, štěrkový běžecký ovál, pískové doskočiště, kovové průlezky pro malé děti, ping-pongový stůl).